Опис товару: Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 3 (0603663900)
Якщо у вас є складні завдання у приміщенні, такі як монтаж душових кабін або укладання плитки, лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 3 стане незамінним помічником. Цей пристрій створює додатковий 90-градусний орієнтир завдяки можливості проєкції другої вертикальної лінії, що ідеально підходить для точного вирівнювання. Лазерні лінії утворюють перехрестя безпосередньо з інструменту, що полегшує планування ваших проектів.
Модель Bosch UniversalLevel 3 є першим поперечним нівеліром для домашнього використання, що має можливість проєкції другої вертикальної лінії. Це робить його ідеальним для горизонтального та вертикального вирівнювання, з можливістю перенесення точок від підлоги до стелі. Працює від трьох батарейок AA, що забезпечує зручність використання.
Bosch UniversalLevel 3 пропонує кілька режимів роботи: дві лазерні лінії (вертикаль та горизонталь), три лазерні лінії (вертикаль, горизонталь, вертикаль під кутом 90°) з функцією схилу та нахилу. Функція самонівелювання забезпечує автоматичне поєднання лазерних точок і променів для прямої проекції, а режим нахилу стане в нагоді для діагональних робіт поза діапазоном самонівелювання.
Технічні характеристики:
- Особливості: з нижнім горизонтом, з схилом
- Робоча температура: від +10 °C до +40 °C
- Тип елемента живлення: 3хAA (1.5 В)
- Час безперервної роботи:
- Матеріал корпусу: пластик
- Ступінь захисту:
- Різьблення під штатив: 1/4"
- Робота з приймачами: є
- Робочий діапазон із приймачем:
- Робочий діапазон без приймача:
- Діапазон вимірів:
- Точність виміру: ± 0.5 мм/м
- Клас лазера: 2
- Лазерний діод: 650 нм
- Діапазон самонівелювання: +/- 3 град.
- Час нівелювання: 5 сек
- Механізм вирівнювання: самовирівнюючий
- Колір лазерного променя: червоний
- Кількість горизонтальних проекцій: 1
- Кількість вертикальних проекцій: 1
- Кількість точкових проекцій: 3
- Фіксатор маятника: ручний
- Призначення: для будівництва
- Вага: 0,54 кг
- Габарити:
- Упаковка: картонна коробка
- Клас: Побутовий
- Гарантія: 24 місяці
- Країна походження: Німеччина
- Країна торгової марки: Німеччина
Дізнатися більше про ціну, характеристики, наявність та відгуки покупців ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Придбати лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 3 можна у магазині Universal Tools за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Робочий діапазон з приймачем | 10 м |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,54 |
| Час роботи | 5 годин |
| Габарити | 102x75x102 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вимірювання | 10 м |
| Клас | Побутовий |
| Клас лазера | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для будівництва |
| Особливості | З вивісом |
| Робоча температура | от +10 °C до +40 °C |
| Різь для штатива | 1/4" |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Країна походження | Германия |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 5 964 ₴


