
Акумулятори + зарядний пристрій на два аккумулятори Einhell 18V 2x4.0Ah Twincharger Kit (4512112)
5 922 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4512112
+380 (96) 220-02-26
Валерій- +380 (93) 220-02-26Валерій
Акумулятори (2 шт, ємність 4,0 Ач): 7-in 1 ABS: Система керування активними акумуляторними батареями Трирівневий індикатор заряду акумулятора Постійний контроль та моніторинг температури, напруги тощо. Режим відновлення для глибоко розрядженого акумулятора Високоякісні батареї майже не саморозряджаються Заряджати можна в будь-який час Прогумований корпус Зарядний пристрій: Можливість одночасно заряджати два акумулятори системи Power X-Change Збільшений термін служби завдяки адаптованим циклам заряджання Інтелектуальна система керування зарядкою -режимний індикатор стану акумулятора Можливість кріплення на стіну Сумісний з усіма акумуляторами Power X-Change Набір із двох акумуляторів та зарядного пристрою Einhell 18V 2х4,0 Ah Twincgarger Kit є сімейством інструментів Power X-Change. У набір входять два акумулятори ємністю 4,0 Ач, які підійдуть до будь-якого інструменту лінійки Power X-Change. Максимальна безпека користувачів досягається завдяки активній системі керування батареями Einhell. Адаптивні цикли заряджання значно збільшують термін служби акумулятора. Електронні компоненти акумулятора постійно контролюють найважливіші параметри акумулятора. Літій-іонні елементи мають низький рівень саморозряду. Акумулятор має трирівневий світлодіодний індикатор стану заряду. Від ударів акумулятор захищає прогумований корпус, в якому вбудовані ергономічно всі важливі елементи. Також набір входить зарядний пристрій для будь-яких акумуляторів лінійки Power X-Change. Завдяки цьому зарядному пристрої можна одночасно заряджати два акумулятори, акумулятори ємністю 4,0 Ач будуть повністю заряджені за 75 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 301 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.54 |
| Час зарядки | 75 хв |
| Ємність акумулятора | 4.0 Аг мА/год |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Макс. потужність | 900 Вт |
| Напруга | 18 |
| Ток заряда | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 922 ₴









